Özdilek: Son vuruşlarda yetersiz kaldık
Binbir Hatim duası yapıldı
Kaygusuz'dan öğrencilere tavsiye
​Memiş, öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu
  Genel      Gündem      Siyaset      Ekonomi      Spor      Dünya      Yerel      Asayiş      Eğitim      Sağlık      Teknoloji      Bölge      Kültür   
 
Ana Sayfa > Spor

​Özdilek: Takımda ciddi zaafiyetler var
01 Ekim 2018
Büyükşehir Belediye Erzurumspor Teknik Direktörü Mehmet Özdilek, hedeflerinin ligde kalan 10 maçtan alabilecekleri en fazla puanı almak olduğunu söyledi.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
Geride kalan 7 maçta takımla ilgili istatistikleri incelediğini iyi sonuçların yanı sıra kötü istatistikler olduğunu belirten Özdilek, “İstatistikleri paylaşmak istemiyorum. İstatistiksel anlamda iyi görünen takımda ciddi zaafiyetler var. Bunları daha iyi hale getirmek istiyoruz. Kazanma odaklı oynayacağız. Her rakibe farklı oynayacak, kazanamazsak bile nasıl kaybetmeyiz diye düşünüp bunu uygulayıp hafta sonu o şekilde çıkacağız” dedi.
 
ÖZDİLEK: TAKIMDA ÇOK YETENEKLİ OYUNCULAR VAR
Mehmet Altıparmak’ın sözleşmesinin feshinden sonra BB Erzurumspor’la anlaşan Teknik Direktör Mehmet Özdilek, basın toplantısı düzenledi. Basın Sözcüsü Metin Barlak, Sportif Direktör Zafer Demir’le birlikte kulüp binasında takımla ilgili düşünceleri ve ilk yarıdaki hedeflerini anlatan Özdilek, takımın doğaçlama oyununu taktiksel bir anlayışa taşımak istediklerini söyledi. Takımda çok yetenekli oyuncuların yanı sıra kafalarda soru işaretleri olan oyuncular bulunduğunu ifade eden Özdilek, BB.Erzurumspor’un kalan 7 haftada Beşiktaş, Başakşehir ve Galatasaray gibi kalburüstü takımlarla oynadığını vurguladı.
Teknik direktör olarak 11 yıldan beri gittiği her takımı bu seviyeden aldığını hatırlatan Özdilek, “Bu ortamlara alışkın adamım. Camia olarak telaşe girmeden sakin durmak çok önemli. Dik durmak çok önemli. Köprünün altından daha çok sular akar. Daha 27 hafta var, ortada 81 puan var. Büyük bir puan baremi var. Evet bulunduğumuz yerden hoşnut değiliz, şehir olarak camia olarak teknik adam olarak hoşnut değiliz” dedi.
 
TEKNİK DİREKTÖR ÖZDİLEK TELAŞA KAPILMAYA GEREK YOK
Taraftarın takımın itici gücü olduğunu belirten Özdilek, hedefleriyle ilgili de açıklamalarda bulundu. BB. Erzurumspor’un evinde oynadıkları her maçın favorisi olduğunu ifade eden Özdilek, İlk devrenin bitimine kadar 10 maç var. 6 maçı içerde oynayacağı. Hepsini kazanabilir miyiz? Potansiyelimiz var. Onun için bir şeyin kaybolmadığı mesajını veriyorum. Öldük, bittik, mahvolduk düşüncesi bizi başka tarafa götürür. Eksiklerimiz var, dün itibariyle çalışmaya başladık. Oyuncuların genel izlenimleri olumlu. Dolayısıyla inanmasam zaten burada olma şansım yoktu. Devre arasına kadar alabileceğimiz puanları alıp devre arasında nokta diyebileceğimiz oyuncuları bünyemize katacağız. Önemli bir laf var var lige nasıl başladığınız önemli değil, nasıl bitirdiğiniz önemli. Bitirmek için önümüzde uzun bir yol var. Her maça tek tek bakacağız, yoğunlaşacağız. Bu hafta kendi evimizde oynayacağımız Alanya olmazsa olmazlarımızdan. Ligde her maç çok kıymetli her bir puan çok değerli. Telaşa kapılmadan sakin kalarak bütünlüğü sağlayarak aynı hedefe odaklayabilirsek işin içinden çıkabileceğimizi açık net ifade ediyorum” diye konuştu.


 
TAKIMDAKİ DEĞİŞİKLİĞİ BU HAFTTA HİSSEDECEKSİNİZ
Ligdeki puan farkının önemli olmadığını ifade eden Özdilek, Alanya maçından galip gelip gelerek milli takım arasına girmeyi hedeflediklerini söyledi. BB. Erzurumspor’un teklifini kabul ederken tereddüdü olmadığını vurgulayan Özdilek, şunları ifade etti:
“Dediğim gibi bu süreçlere çok alışık biriyim. Bu süreçleri 11 yıldır yöneten biriyim. Ekibimize, ve tecrübeye inanıyorum oyuncu profilini biliyorum. 1800 rakımın çok önemli olduğunu biliyorum. Bizim enerjimizle birlikte takımın ofanfis oynayacağını söyleyebilirim. Bizim çalışarak, bunu ileriye taşımamız gerekiyor. Bu haftadan sonra 15 günlük ara var. Ortaya daha net bir şey çıkacaktır. Değişikliği bu hafta itibariyle hissedeceksiniz. Alanyaspor, toparladı, rakibin etkili oyuncuları var. Bakıldığında bizim de etkili oyuncularımız var önemli olan bunları doğru kullanabilmek niyetimiz ve arzumuzda sıkıntı yok. Bunu yukarıya taşıyacağız. Heyecanla coşkuyla daha sakin ve sabırlı oynamayı öğrenmemiz gerekiyor.”
Her maça göre hikayeleri olacağını belirten Özdilek, puan kaybetme lüksü bulunmadığını anlattı. Kazanmaya odaklanacaklarını ifade eden Özdilek, “Kazanmaya odaklanırken de heyecan ve coşkumuzu telaşla birleştirmeyeceğiz. Bunu telaşla birleştirirsek geri dönüşü sıkıntı olur. Sakin ve sabırlı onamayacı öğreneceğiz” dedi.

TAKIMDA CİDDİ ZAAFİYETLER VAR
Erzurumspor’un iyi futbol oynuyor dendiğini ancak istatistiklerin bunu doğrulamadığını vurgulayan Özdilek, “Erzurum iyi futbol oynuyor diyor ama istatistikler yalan söylemez. Yapamadığımız çok şeyler var hem bireysel hem de takım bütünlüğü olarak kötü olduğumuz istatistikleri iyi hale getirmemiz lazım. Üçüncü bölgede işi bitirme anlamında sorunumuz var. Üretmede sonuçlandırma yok. Sonuçlandıramıyorsanız hata yapıyorsunuz demek. Geliştirmemiz gereken çok şey var. İstatistikleri paylaşmak istemiyorum. İyi görünen taraflarımız olduğu gibi takımda ciddi zaafiyetler var. Bunları daha iyi hale getirmek istiyoruz. Kazanma odaklı oynayacağız. Her rakibe farklı oynayarak kazanmaya çalışacağız. Doğaçlamadan çok beynimizle ve birlikte oynamayı sahaya yansıtmaya çalışacağız Cumartesi günü birçok şeyin İstatistikleri paylaşmak istemiyorum istatistiksel anlamda iyi görünen takımda ciddi zafiyetler var bunları daha iyi hale getirmek istiyoruz kazanma odaklı oynacağız her rakibe farklı oynayacak çalışacağız nasıl kaybetmeyiz bunu uygulayıp hafta sonu o şekilde çıkacağız Cumartesini günü bir çok şeyin değiştiğinin sinyalini alacaksınız. Tek tek bakacağız her maça. Kendi bulunduğumuz konumu iyi analiz yapacağız, rakibi iyi analiz edeceğiz. Rakibin, güçlü zaaf yönlerini oyunculara aktaracağız” diye konuştu.
 
ÖZER’İ KAYBETMEK İSTEMEM
Galatasaray maçı öncesi kampı terk eden Özer Hurmacı ile ilgili de değerlendirmede bulunan Teknik Direktör Mehmet Özdilekm, “Çağırdım, kendisi kulübün profesyonel oyuncusu. Galatasaray maçından önceki programa karışmadım. Galatasaray maçından sonra programı biz belirledik, maçtan sonra Pazartesiye kadar izin vardı. Bu süreçte izin verdiniz mi zor toparlarsınız. Biz izinleri kaldırdık maçtan sonra birlikte olalım istedik. Özer’in durumunu biliyorsunuz, maçtan önce yaptığı durum var, doğru olmadığını ifade etti, özer diledi. Bunu yönetim kurulunda konuşacaklar sanıyorum ben hiçbir oyuncuyu kaybetmekten yana değilim. Astık kestik demek kolay Özer gibi oyuncuya ihtiyacımız var onunda performansını üste çıkaracağına inanıyorum. Bunun cezai müeyyidesi vardır. Kulüp bunu kesecektir. Özer’in burada olmasını istiyorum. Kadro planlamasında eksik var. Özer gibi tecrübeli oyuncuyu kaybetmek gibi lüksümüz yok. O da doğru olmadığın kabul ediyor” dedi.


 
B.B ERZURUMSPOR ÖZDİLEK'LE SÖZLEŞME İMZALADI
BB Erzurumspor’la anlaşan Mehmet Özdilek için kulüp binasında imza töreni düzenlendi. Törende konuşan Kulüp Bakanı Mevlüt Doğan, yollarını ayırdıkları Mehmet Altıparmak’a hizmetleri için teşekkür etti. Yeni bir kan değişikliği ihtiyacının hasıl olduğunu ifade eden Doğan, “Bugün itibariyle gerek futbolculuk hayatında gerekse teknik direktörlük kariyeri başarıyla dolu olan hocamız olan Mehmet Özdilek’le anlaştık. Kendisine inanıyoruz, güveniyoruz. Sizde taraftarlarımızda inansın. Çıkış noktamız bu hafta itibariyle olacak ligde kalıcı bir takım olacağız” dedi.


 
KIRAÇ: ERZURUMSPOR LİGDE KALICI OLACAK
Kulüp Asbaşkanı Ünsal Kıraç ise takımın ligde kalıcı olacağını belirterek ligi 12’nci sırada bitireceğini bildirdi.
Zayfı olduğumuz noktalar belli dir, kalan maçları iyi değerlendirğimiz takdirde bu takım elini kolunu salyarak normal bir yerde ilk 12 civarında bir yerde bitirecektir. Ama şu bu takımla ilgili bir takım yorum yapan arkadaşlar bu takımı olduğu yerde hazmedemeyenler şuna inansınlar Erzurumspor dün nasıl bütün setleri yıkarak geldiyse bugün de o setleri yıkarak gidecek bu ligde kalıcı olacaktır. Bunun en önemli şartı da basının teknik heyetin futbolcuların yönetimin hepsinin tek yürek olmasından geçiyor.


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer Spor Haberleri

Başlık Tarih
 
Özdilek: Son vuruşlarda yetersiz kaldık19 Ocak 2019
Taşkesenligil, Süper Ligin gediklisi olacağız17 Ocak 2019
​Tenis Şampiyonlarına Ödül17 Ocak 2019
​Özel Sporcular Palandöken’de yarıştı17 Ocak 2019
​Vakıf okulları şampiyonluğu göğüsledi16 Ocak 2019
​Özdilek: "Forvet transferi bugün yarın netleştir"16 Ocak 2019
​Yüksek İrtifaya bir ödül daha15 Ocak 2019
​Erzurumspor'a anlamlı ziyaret15 Ocak 2019
​Özel Sporcular Kayak şampiyonası başladı15 Ocak 2019
Vali Memiş’in Bilardo ilgisi13 Ocak 2019
​Palandöken kartalları durdurulamıyor13 Ocak 2019
​Kayak bilmeyen kalmasın10 Ocak 2019
Akkuş Belediyespor’u evinde yıktı 09 Ocak 2019
Valilikten ‘İnternational UYAFA CUP’a destek09 Ocak 2019
Başkan Üneş: Hedefimiz üst sıralara çıkmak07 Ocak 2019
​Erzurumspor'un yeni başkanı Hüseyin Üneş05 Ocak 2019
Palandöken Belediyespor 3-0 galip05 Ocak 2019
​Şampiyonlar Vali Memiş’i ziyaret etti28 Aralık 2018
​Öğrencilerden örnek proje24 Aralık 2018
Özdilek: Oyuncularımı kutluyorum23 Aralık 2018
Nefes kesen maçta galip çıkmadı23 Aralık 2018
​Palandöken ilk yarıyı lider tamamladı22 Aralık 2018
Mehmet Özdilek: Hedef 18 puan21 Aralık 2018
​Özdilek: Gelecek adına güven kazandık17 Aralık 2018
​Dadaş’tan muhteşem geri dönüş17 Aralık 2018
Özdilek: Hiçbir rakipten çekinmiyoruz14 Aralık 2018
​Özdilek: Vazgeçmek yok mücadeleye devam09 Aralık 2018
​Dadaş evinde kayıp09 Aralık 2018
Palandöken kartalları zirvede08 Aralık 2018
Memiş: Erzurum Türkiye'yi temsil ediyor07 Aralık 2018
Özdilek: Hedefimiz üç puan07 Aralık 2018
Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı kuruluyor05 Aralık 2018
ETSO’dan engelli sporculara malzeme desteği04 Aralık 2018
Başlama vuruşunu Vali Okay Memiş yaptı04 Aralık 2018
Palandöken liderliği bırakmadı03 Aralık 2018
Dadaş Bursa'ya boyun eğdi02 Aralık 2018
Özdilek: En Büyük Aslan Erzurumspor olmalı01 Aralık 2018
Erzurumsporlu futbolcular öğrencilerle buluştu29 Kasım 2018
Özdilek: Kazanmak için sahada olacağız29 Kasım 2018
​Avrupa’nın Bronz Kızları26 Kasım 2018
​Özdilek: Belirleyici unsur sabırlı oyunumuz oldu24 Kasım 2018
​Dadaş evinde galip24 Kasım 2018
​Bu proje başka proje20 Kasım 2018
Erzurumspor Yönetiminden Memiş’e ziyaret20 Kasım 2018
Özdilek: Antalyaspor maçına hazırız20 Kasım 2018
​Palandöken liderliğini koruyor18 Kasım 2018
Okullar krosta yarıştı15 Kasım 2018
​Masada Atatürk için yarıştılar14 Kasım 2018
​Palandöken’den Olimpik yüzme havuzu14 Kasım 2018
Spor ödülleri sahiplerini buldu12 Kasım 2018
​Başkan Kılıç’tan örnek davranış11 Kasım 2018
​Bulancak Belediyesine şans tanımadılar10 Kasım 2018
Özdilek: Haklı bir galibiyet aldık10 Kasım 2018
Erzurumspor nefes aldı10 Kasım 2018
​Erzurumspor-Göztepe maçını Göçek yönetecek08 Kasım 2018
​Özdilek: Kazanmak için sahada olacağız08 Kasım 2018
​Vali Memiş: Erzurumspor, Erzurum’a değer katıyor07 Kasım 2018
​Güreş takımı minderde fırtına gibi esiyor07 Kasım 2018
​Milliler şampiyonluk sözü verdi07 Kasım 2018
​Ringi ‘Aydın’latan Dadaş06 Kasım 2018
​Karateciler DAN seminerinde ter döktü06 Kasım 2018
Bilici’ye coşkulu karşılama05 Kasım 2018
​Erzurumspor bir puanla dönüyor03 Kasım 2018
​PFDK’dan kulüplere büyük ceza 01 Kasım 2018
​PFDK'dan Erzurumspor’a ceza yağdı01 Kasım 2018
Özdilek: Güçlenerek yolumuza devam edeceğiz01 Kasım 2018
​Masa Tenisçileri Cumhuriyet kupası’nda yarıştı31 Ekim 2018
​Palandöken lider başladı lider bitirdi27 Ekim 2018
Hakeme rağmen 1-127 Ekim 2018
​Erzurum GSİM’den bir dev yatırım daha26 Ekim 2018
​Erzurumspor’da hedef galibiyet24 Ekim 2018
​Spor gösterileri nefesleri kesti23 Ekim 2018
​Palandöken Belediyespor 4’te 4 yaptı20 Ekim 2018
​Keleşoğlu: Milli Sporcuyu çiçeklerle karşıladı20 Ekim 2018
​Erzurumspor Trabzon maçını Yıldırım yönetecek18 Ekim 2018
Özdilek: Tek düşüncemiz alacağımız puanlar18 Ekim 2018
​Palandöken Belediyespor 3’ te 3 yaptı16 Ekim 2018
​Palandöken kartalları 2.ligde15 Ekim 2018
​Kış ve buz sporları standı göz doldurdu15 Ekim 2018
Seven Dünya Şampiyonasına dualarla uğurlandı14 Ekim 2018
Palandöken Belediyespor 2'de 2 yaptı14 Ekim 2018
Yakutiyespor'dan Erzurumspor'a destek 12 Ekim 2018
Dünya Kızları Buz Hokeyi günü kutlandı12 Ekim 2018
​Amatör Spor Haftası kutlandı09 Ekim 2018
Snowboardda değil Fitnessta kırıldı08 Ekim 2018
​Palandöken’den spora özel yatırım08 Ekim 2018
Erzurumspor galibiyetle tanıştı06 Ekim 2018
​Özdilek: Bu maçın hikayesi kazanmaktı06 Ekim 2018
​Amatör Spor Haftası etkinliklerle kutlanacak05 Ekim 2018
Kent Konseyinden Erzurumspor'a moral ziyareti 05 Ekim 2018
​Üç Dadaş Güreşçi Milli Takımda04 Ekim 2018
​Hem pistte hem gönüllerde şampiyon03 Ekim 2018
​Dadaşların Taekwondo Gururu02 Ekim 2018
​Curlinge taze kanlar geliyor30 Eylül 2018
​Engelli Meclisinden Millilere moral 29 Eylül 2018
Teknik Direktör Altıparmak’tan anlamlı mesaj28 Eylül 2018
​Taşkesenligil’den Millilere moral ziyareti27 Eylül 2018
​12 bin öğrenciye yetenek taraması27 Eylül 2018
​Erzurumspor Şifo Mehmet’le anlaştı27 Eylül 2018
Erzurum’da spora dev yatırım26 Eylül 2018
​BB Erzurumspor Altıparmak ile yollarını ayırdı24 Eylül 2018
Erzurumspor puanla dönüyor16 Eylül 2018
​Şampiyonlardan Vali Azizoğlu’na ziyaret12 Eylül 2018
​PFDK’dan Emre Belözoğlu’na 3 maç ceza06 Eylül 2018
​Türkiye şampiyonasına damga vurdular04 Eylül 2018
​AÇSH İl Müdürlüğü spor kulübü göz dolduruyor17 Ağustos 2018
​Kur’an Bülbülleri sahada da hünerli15 Ağustos 2018
​Palandöken voleybol takımı hedef büyüttü14 Ağustos 2018
Erzurum Boksta Türkiye üçüncüsü13 Ağustos 2018
​Geleneksel Türk Oyunları Erzurum’dan yükseldi12 Ağustos 2018
Atiker Konyaspor- BB Erzurumspor: 3-2 12 Ağustos 2018
​Erzurum Türk Oyunları başladı10 Ağustos 2018
​Geleneksel Türk Oyunları’nın kalbi Erzurum’da atacak09 Ağustos 2018
​Başkan Korkut’a madalyalı teşekkür09 Ağustos 2018
​Stat bir yıllığına Büyükşehir’e verildi08 Ağustos 2018
​Erzurumspor store hizmete açıldı07 Ağustos 2018
​Judonun Gururu Esenboğa03 Ağustos 2018
Boks Süper Ligi’nde dadaş rüzgarı31 Temmuz 2018
Futbol kulüplerine malzeme desteği27 Temmuz 2018
​Altın Kemerin Sahibi Başpehlivan Gör23 Temmuz 2018
Elazığspor’un imdadına Başkan Sekmen yetişti20 Temmuz 2018
Yetenek avcıları yeni yıldızları keşfediyor18 Temmuz 2018
​Erzurum spor yapıyor17 Temmuz 2018
Taşkesenligil’e atletizm teşekkürü 16 Temmuz 2018
​TOHM’un gururu Amaçtan13 Temmuz 2018
​Minik Judocular iddialı 11 Temmuz 2018
Erzurum Sporda da kalkınma dönemi yaşıyor11 Temmuz 2018
Erzurum ringte zaferden zafere koşuyorlar11 Temmuz 2018
​Özel Şampiyona Ödül09 Temmuz 2018
​Taşkesenligil’e 3 Temmuz Stadı teşekkürü09 Temmuz 2018
​Köseoğlu Kırkpınar Güreşlerine hazırlanıyor07 Temmuz 2018
​Anadolu’nun Zirvesinde Gençlik Çalıştayı 06 Temmuz 2018
​Erzurum Kayak Kulübü yaz kampında06 Temmuz 2018
​5. Geleneksel Yaz Spor Okulları açıldı04 Temmuz 2018
​Akdeniz Oyunlarında madalya yağmuru 27 Haziran 2018
Çocuklar için spor vakti25 Haziran 2018
​Gençlik Spor’a anlamlı ödül25 Haziran 2018
Bulutlar, Millî güreşçiyi altınla ödüllendirdi22 Haziran 2018
​Dünya ikincisine çiçekli karşılama21 Haziran 2018
Şampiyon altınla ödüllendirildi20 Haziran 2018
​Amatör kulüplere önce iftar sonra yardım14 Haziran 2018
​Termalspor’a federasyon zulmü07 Haziran 2018
Erzurumspor’dan açıklama05 Haziran 2018
​ASP Buz Hokey grup elemelerine katıldı04 Haziran 2018
Gökhan Seven Avrupa Şampiyonu oldu03 Haziran 2018
​Şimşek’ten kulüplere transfer uyarısı31 Mayıs 2018
Kazım Karabekir’e ‘Süper’ Bakım31 Mayıs 2018
Palandöken’de Afrika Rüzgarı28 Mayıs 2018
Seven: Avrupa şampiyonasına uğurlandı25 Mayıs 2018
​GHSİM’den şampiyona çiçekli karşılama22 Mayıs 2018
Sekmen: ‘Söz verdik, başardık’21 Mayıs 2018
​Sekmen: ‘Şampiyonluk bu şehrin ruhunda var’20 Mayıs 2018
​Milli Sporculardan Vali Azizoğlu’na ziyaret18 Mayıs 2018
​AVM’de masa tenisi coşkusu 17 Mayıs 2018
Engelleri patenle aştılar17 Mayıs 2018
​Başkan Sekmen: Süper Lig'e çıkacağız16 Mayıs 2018
Erzurumspor finalde15 Mayıs 2018
​Gençlik haftası kutlamaları başladı15 Mayıs 2018
​Valilik Kupası sahiplerini buldu15 Mayıs 2018
​7 gollü maçta kazanan BB Erzurumspor12 Mayıs 2018
​Yetenek avcısı ve yetenek taraması başladı11 Mayıs 2018
​TFF Erzurumspor’un cezasını onayladı10 Mayıs 2018
TFF Bölge karmaları nefes kesiyor10 Mayıs 2018
​Çuval yarışı yapıp halat çektiler09 Mayıs 2018
Erzurumspor’un Play-Off zaferini kutladı08 Mayıs 2018
​Yakutiye'nin Gümüş Gençleri Korkut'u ziyaret etti07 Mayıs 2018
Erzurumspor'dan taraftara çağrı07 Mayıs 2018
​Taşkesenligil: Başarılı boksörleri kutladı07 Mayıs 2018
IOC heyeti tesislere hayran kaldı07 Mayıs 2018
​Erzurum’da her yer mavi beyaz06 Mayıs 2018
​Sekmen: Süper lig hedefimize adım adım ilerliyoruz06 Mayıs 2018
Dadaş play-off'da05 Mayıs 2018
Erzurum'a Kış Olimpiyatları yakışır03 Mayıs 2018
​IOC Heyeti Erzurum’da02 Mayıs 2018
Erzurum IOC heyetini ağırlıyor01 Mayıs 2018
Erzurumspor devam dedi28 Nisan 2018
Erzurumspor play-off aşkına22 Nisan 2018
Nisan’da kayak yapıp madalya kazandılar20 Nisan 2018
​Potanın şampiyonları belli oldu19 Nisan 2018
2026 Kış Olimpiyatları ilçelerde tanıtılacak18 Nisan 2018
ShortTrack Şampiyonası’nda Palandöken rüzgârı17 Nisan 2018
Erzurumspor gol oldu yağdı15 Nisan 2018
​Büyükşehir geleceğin golfçülerini yetiştiriyor11 Nisan 2018
​Erzurum ‘Koşabiliyorken Koşuyor’11 Nisan 2018
​Boks Süper Liginde Dadaş Rüzgarı09 Nisan 2018
Altıparmak: Bu galibiyet taraftarımıza07 Nisan 2018
Erzurumspor evinde galip07 Nisan 2018
Erzurum için görüşmelere başladık06 Nisan 2018
Erzurum diyalog sürecine başvuru yaptı03 Nisan 2018
Erzurumspor fırsat tepti31 Mart 2018
​Erzurum GHSİM’den kayağa devam28 Mart 2018
ASP İl Müdürlüğüne plaket27 Mart 2018
​Kurumlar masada buluştu26 Mart 2018
Down sendromlu gençlerle maç yaptı22 Mart 2018
Erzurum dev organizasyona hazır21 Mart 2018
Erzurum, kamp merkezi olmaya hazır20 Mart 2018
Gol düellosunu BB Erzurumspor kazandı18 Mart 2018
​Taşkesenligil: Erzurum’a olimpiyat yakışır15 Mart 2018
Antrenörler bilgilendirildi14 Mart 2018
Palandöken Belediyespor’un gururu oldu13 Mart 2018
​Tecrübelerini gençlerle paylaştılar12 Mart 2018
Denizlispor: 2 BB erzurumspor:111 Mart 2018
​Güreş’in Kalbi Erzurum’da atıyor10 Mart 2018
​İkizler başarıyla döndü09 Mart 2018
Kritik maç BB Erzurumspor’un07 Mart 2018
İstanbulspor:2 BB Erzurumspor:204 Mart 2018
​Engelli gençlerden Mehmetçiğe destek01 Mart 2018
BB Erzurumspr 90’da güldü: 2-126 Şubat 2018
BB Erzurumspor iki gol attı 1 puan aldı!22 Şubat 2018
Çeyrek Finalde Rakip Yine Kara Kartal20 Şubat 2018
Olimpiyat Parkı’na Kapalı Spor Salonu20 Şubat 2018
Curlingte 6 takım 1’inci Lige yükseldi19 Şubat 2018
BB Erzurumspor:5 Gaziantep:117 Şubat 2018
​Yakutiye gençlerde Türkiye ikincisi16 Şubat 2018
Erzurumspor, galibiyete kilitlendi16 Şubat 2018
​Karateciler okulları için tatamideydi 16 Şubat 2018
Erzurum 2026'ya aday olacak15 Şubat 2018
Curlingin şampiyonlar belli oldu12 Şubat 2018
BB Erzurumspor eli boş dönüyor11 Şubat 2018
Liseliler voleybolda yarışıyor09 Şubat 2018
Samsunspor maçı hazırlıkları sürüyor08 Şubat 2018
Minik Jimnastikçiler büyüledi 06 Şubat 2018
Sazlı sözlü kızak keyfi05 Şubat 2018
​Bir günde beş faaliyete imza atıyorlar05 Şubat 2018
Erzurumspor, Erzurum için önemli bir marka03 Şubat 2018
BB Erzurumspor bir puanla yetindi03 Şubat 2018
​Çintimar’dan Erzurumspor’a ziyaret02 Şubat 2018
​Demba Savage Erzurumspor’da31 Ocak 2018
​Erzurumspor, maç bilet fiyatlarını açıkladı31 Ocak 2018
​Termalspor yükselişini sürdürüyor29 Ocak 2018
​Buz’un efsaneleri Erzurum’da28 Ocak 2018
​Atlı kızak yarışları nefes kesti28 Ocak 2018
​BB Erzurumspor eli boş dönüyor26 Ocak 2018
​Christian Bekamenga B.B.Erzurumspor’da24 Ocak 2018
​ “BB Erzurumspor göz bebeğimiz”24 Ocak 2018
​Potada yıldızların şampiyonları belli oldu23 Ocak 2018
​Termalspor fırtına gibi başladı22 Ocak 2018
​BBErzurumspor 1 puana razı oldu21 Ocak 2018
​Erzurumspor’da Passolig atağı20 Ocak 2018
​Kış sporlarında Erzurum merkez oldu 19 Ocak 2018
Rektör Çomaklı: Erzurum’un gururu oldunuz19 Ocak 2018
​Halterci çocuklar Erzurum’u temsil edecek18 Ocak 2018
​Erzurum filede tarih yazıyor18 Ocak 2018
Erzurumspor’un başarısı için çalışacağız17 Ocak 2018
​Curling’de büyük başarı 16 Ocak 2018
​Kayakla Oryantik’in Kalbi Erzurum’da attı16 Ocak 2018
Erzurumspor yönetimi görev dağılımı yaptı16 Ocak 2018
​Dev organizasyon için pist yapıyorlar15 Ocak 2018
​Erzurum Türkiye’nin Kayak üssü15 Ocak 2018
Yeni Başkan Mevlüt Doğan oldu 14 Ocak 2018

Anasayfa | Künye | Bugünki Sayımız | Gazeteler | Foto Galeri | Video Galeri | Sohbet Odası
CH