​Şenkaya’da AK Parti rüzgârı esti
Narman'da çiftçiye yem bitkisi dağıtıldı
​Van Kapıköy Gümrük Kapısı hizmete girdi
​Başkan Sekmen’den seçmenlere mektup
  Genel      Gündem      Siyaset      Ekonomi      Spor      Dünya      Yerel      Asayiş      Eğitim      Sağlık      Teknoloji      Bölge      Kültür   
 
Ana Sayfa > Spor

Tenisin Kalbi Erzurum’da atıyor
01 Ağustos 2017
Erzurum Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 3. Uluslararası Kardelen Kup Tenis Turnuvası, kıyasıya mücadelelere sahne oluyor.
Fontu Büyült Fontu Küçült 100%
Olimpiyat Park’ta açılışı gerçekleştirilen turnuvada 22 ülkeden 64 sporcu şampiyon olmanın mücadelesini veriyor. Dün resmi açılışı gerçekleştirilen turnuvada günün anlam ve önemini belirten Erzurum Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ünsal Kıraç, “Bundan üç buçuk yıl önce batılı bir kentimizde Erzurum’da biri kapalı 6 tane tenis kortu var deseydiniz kimse size inanmazdı ama buradaki şu müstesna eseri hepiniz görüyorsunuz. Onun için şu anda 22 tane ülke burada onun için birbirinden değerli 64 tane sporcumuz burada tenis kortumuzda yarışacaklar. Yine bundan 4 yıl önce deseydiniz ki Erzurum’da çocuk trafik eğitim pisti yapılacak, 4. ve 5. sınıftan başlamak üzere çocuklarımız daha ilkokuldan itibaren trafik eğitim pistinde araç kullanmayı öğrenecekler kimse inanmazdı. Evet işte 3 yılda inanılması güç büyük işlere sporun marka kenti Erzurum’da dev projelere imza attık” dedi. Erzurum Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ali Rıza Kiremitci de, “Gerçekten bundan üç buçuk sene önce kayak denince golf denince bu branşlara zengin sporu deniliyordu. Dedik ki yok bunlar zengin sporu değil belki şimdiye kadar böyle bir algı oluşmuş ama biz insanımızın vatandaşımızın çok rahatlıkla spor yapabileceği merkezler oluşturalım dedik ve öyle yola çıktık ve 3 senede 20 bin çocuğa kayak yaptırdık” diye konuştu. Genel Sekreter Kiremitci, sözlerini şöyle sürdürdü: “Geçen sene Özelleştirme Dairesi’nden dağın idaresini devraldık ve 3 buçuk ayda arkadaşlarımız yaptığı iyileştirmelerle gelen turist sayısını 2 buçuğa katladık. Turist sayısı 40 binden 110 bine katlandı. Bu sene hedef iki yüz bin. Teniste üç sene önce geldiğimizde üç tane takımımız vardı. 30-35 tanede tenisle iştigal eden yavrumuz vardı. Bugünse bin 20 genç kardeşimiz lisans aldı. 35 nere 1020 nere… Bize bu aşkı bu şevki veren Belediye Başkanımıza hem de tenisin şehrimizde sevdirilmesinde büyük emeği geçen federasyon başkanımıza çok teşekkür ediyorum.”
 
“DÜNYA’NIN EN İYİ SPORCUSUNU YETİŞTİRECEĞİZ”
Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş da, turnuvadan ötürü Başkan Mehmet Sekmen’e teşekkür etti. Başkan Durmuş, “Sayın Cumhurbaşkanımızın sporcu kimliğiyle hizmete aday olmayı hizmet için gelmeyi bir ilke edinerek bu yola çıktık. Geldik ve seçildik hamdolsun.16 yıllık yöneticiliğimde ikinci dönem başkanlığımda bir tek gün duymadım ki heyecansız yaşayayım. Bu günde aynı heyecanı yaşıyorum” dedi. Durmuş, şöyle devam etti: “Tenis gerçekten çok büyük bir olgu… Gençlerin ve çocukların yetişmesinde inanılmaz bir branş… Kişisel gelişimini en üst düzeyde geliştiren bir branş olduğunu bizatihi yaşayarak bilen birisiyim. Tenis asla zengin sporu olamaz, olmamalı. Dünya’nın en iyi sporcusunu yetiştireceğiz. Üç sene önce Sayın Belediye Başkanımıza yönetim kurulu üyelerimizle geldiğimizde Sayın Başkanım bize inandı. Bugün gördüğünüz şu muhteşem parkın içinde dünyanın belki birçok yerinde göremeyeceğimiz güzel bir alanın içinde 6 tane kort bi tanesi kapalı olmak üzere ki kapalı kort Türkiye’de eşi benzeri yok. 3 tane kulüpten 7 tane kulübe 30 tane sporcudan 1020 sporcuya çıkarabilmenin keyfini ve onurunu yaşıyoruz. AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir de, “Doğu Anadolu Sanayici ve İşadamları Derneği Başkanı iken 8 yıl önce ‘Vizyon 2019’ diye bir çalışma yapmıştım. Orada şehrimizin kalkınmasını hedef ve önerilerimizi 8 konseptte açıklamıştık. ‘Bu 8 konsept hakikat bulursa hayata geçerse Erzurum kalkınan ve gelişen iller arasında ciddi bir noktayı yakalar’ diye kayıt düşmüştüm o dönem. Şimdi 2017’deyiz ama samimi söylüyorum bu konseptin önemli noktaları da 2012’de hayatiyet buldu. O yıllarda spora ve kış turizmine dönük şöyle bir madde kaleme almıştık eğer bugün ‘yüksek irtifa merkezi’ diye tarif bulan hayatiyet bulan aktiviteyi o zaman ben bu teknik tabiriyle değil ama şöyle izah etmiştim. Dağda sporcuların istifade edebileceği bol oksijen devşirebileceği yatırımlar gerçekleştirirse bundan Erzurum ciddi anlamda fayda sağlar çok sayıda spor kulübü Erzurum’a gelir böyle bir projeksiyon sunmuştuk şimdi geldiğimiz noktada onlarca ciddi spor kulübünü ben dağda görüyorum buna hayatiyet kazandıran Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehmet Sekmen oldu. Kendisinden Allah razı olsun” dedi. “Burada son kertede hep beraber ülkemiz kalkınsın gelişsin diye uğraşıyoruz” diyen Parlamenter Aydemir, şöyle devam etti: “Burada çok sayıda pırlanta gibi sporcularımız var 22 farklı ülkeden gelmiş. Bunu duyan insanın iftihar etmemesi içten değil, samimiyseniz bununla iftihar edersiniz. Buraya katılan pırıl pırıl hakem heyeti var onlara da hoş geldiniz diyorum inşallah bu süreç içerisinde Erzurum’dan keyif alacaklar Erzurum’da onlarda iz bırakacak. Sevgili başkanım başta siz olmak üzere bu işlere katkı sunan tüm ekibinize teşekkür ediyorum.”
 
“ERZURUM SPORDA MARKA BİR KENT OLDU”
Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, “Günümüzde insanların fiziksel ve toplumsal bakımdan gelişimi grup çalışmasının kolaylaştırılması, karşılıklı dayanışmanın sağlanması ve toplum üyeliğinin kazanılmasının en kolay yollarından biri spor olgusudur” dedi. Başkan Sekmen, şöyle devam etti: “Sporun, sadece fiziksel bir takım faaliyetler bütünü olarak düşünülmemesi, bununla birlikte ferdin sosyal, duygusal ve toplumsal bakımdan da gelişmesi için çok önemli bir sosyal olgu olduğu unutulmamalıdır. Spor bir markadır. Şehirlerin bir nevi kimliğini temsil eder. İşte bu düşünceye hitap eden dev projelerle spor şehrine dönüşen Erzurum’da bugün de önemli bir sportif organizasyonla daha sizlerle birlikteyiz. Bu yıl üçüncüsünü düzenlediğimiz Uluslararası Kardelen Kupası Tenis Turnuvası’nda Türkiye ve Avrupa’da adını sıkça duyurmuş sporcular şampiyon olmanın mücadelesini verecek. 230 sporcunun başvurduğu ve yapılan eleme maçlarıyla 22 ülkeden 64 tenisçinin mücadele edeceği 3. Uluslararası Kardelen Kupası Tenis Turnuvası, 5 Ağustos’ta sona erecek. Erzurum sporda marka bir kent haline geldi. 2014 yılında hayata geçirilen Yaz ve Kış Spor Okulları ile şimdiye kadar yaklaşık 20 bin yavrumuzu sporla buluşturduk. Yakında trafik eğitim pistinde bu ülkenin kanayan yarası ölümlü trafik kazalarına son vermek adına nitelikli bir neslin yetişmesi için minik araçlarla çocuklarımıza trafik dersi vereceğiz.
Erzurum’da 20’yi aşkın spor branşında bu kentin yeni yıldızlarını yetiştiriyor yeni yetenekleri keşfediyoruz. Bizim sporda bir iddiamız vardı. İlk gün ‘Erzurum sporun Davos’u olacak’ demiştik. Bakınız şimdiye kadar 3 yılda 60’ı aşkın ulusal ve uluslararası alanda spor organizasyonuna imza attık. Yüksek İrtifa Kamp Merkezi ile yerli ve yabancı futbol kulüplerini Erzurum’da ağırlıyoruz. Ağustos ayında yine dev bir organizasyona ev sahipliği yapacağız. 24-27 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 14. Uluslararası Palandöken Karate Turnuvası’nda 40 ülkeden 3 bin sporcuyu ağırlayacağız. Görüldüğü gibi hayata geçirdiğimiz projelerle geleceğimizin teminatı olan yavrularımız, sporun fair play ruhuyla buluşarak hayatta daha da başarılı olacak.” Konuşmaların ardından protokol üyeleri kortlarda tenis oynadı.


Facebook hesabınızla yorum yapın:
Veya Facebook'a bağlanmadan yorum yapın:

Rumuz veya Ad/Soyad*
E-posta*

(E-posta adresiniz sitede görünmez)
Yorum*


(Yandaki güvenlik kodunu bu alana giriniz)
   
 

Diğer Spor Haberleri

Başlık Tarih
 
Curlingçiler zaferle dönüyor19 Mart 2019
​A.Ü 19. kez şampiyon oldu19 Mart 2019
Palandökenspor güle oynaya kazandı17 Mart 2019
​Avrupa şampiyonu çiçeklerle karşılandı15 Mart 2019
​Özel gururlarımıza yapılan haksızlığa tepki12 Mart 2019
Erzurumspor'da umutlar tükeniyor10 Mart 2019
​GSİM önemli bir farkındalığa imza attı08 Mart 2019
​Taşkesenligil: Taekwondocuları ödüllendirdi08 Mart 2019
Goalball’ın Melekleri Erzurum’da07 Mart 2019
Karateciler okulları için Tatamiye çıktı07 Mart 2019
Hamzaoğlu: Ayağının tozuyla antrenmanda05 Mart 2019
Özdilek: İstatistikler yalan söylemez05 Mart 2019
B.B Erzurumspor, FIFA'lık oldu04 Mart 2019
Özdilek'le yollar ayrıldı04 Mart 2019
Terim: Erzurumspor bizden daha iyi mücadele etti03 Mart 2019
Özdilek: 3 puan alsak daha mutlu olacaktık03 Mart 2019
​Aslan zirvede dondu03 Mart 2019
Palandöken Play-Off’u garantiledi03 Mart 2019
​Engelliler Meclisinden Erzurumspor’a maddi destek03 Mart 2019
​Erdoğan EYOF fatihini kutladı01 Mart 2019
​Erdoğan’dan geleceğin şampiyonlarına hediye01 Mart 2019
Özdilek: Hedefimiz kazanmak olacak01 Mart 2019
Yıldırım Demirören istifa etti28 Şubat 2019
​Buzun bronz perileri26 Şubat 2019
​Türkiye Şampiyonu Seven çiçeklerle karşılandı25 Şubat 2019
​Fransa yolculuğu öncesinde özel ziyaret25 Şubat 2019
Erzurumspor fırsatı tepti24 Şubat 2019
​Özdilek: “Hedefimiz puanla dönmek”22 Şubat 2019
​Vali Memiş ve Taşkesenligil’e forma22 Şubat 2019
​MHK'da görev dağılımı yapıldı19 Şubat 2019
​EYOF Fatihi çiçeklerle karşılandı18 Şubat 2019
​Palandöken Sorgun engelini aştı17 Şubat 2019
Rashad Muhammed'in acı günü17 Şubat 2019
​Yakalandık ama pes etmedik17 Şubat 2019
​Erzurumspor şeytanın bacağını kırdı17 Şubat 2019
Memiş: Erzurumspor'un her zaman yanındayız16 Şubat 2019
Özdilek: Hava şartları olumsuz etkiliyor15 Şubat 2019
​Curling Salonu liglere hazır13 Şubat 2019
Lider zor kurtuldu09 Şubat 2019
Sekmen: “Erzurumspor bizim her şeyimizdir”06 Şubat 2019
​Taraftar Derneklerinden Sekmen’e tam destek06 Şubat 2019
Hem taraftara hemde Başkan'a ceza yolda05 Şubat 2019
​ESTP’den Erzurumspor tepkisi05 Şubat 2019
Tanfer; “Hakem Yankaya ve MHK’yı kınıyoruz”05 Şubat 2019
​Oral: Erzurumspor sahipsiz değildir05 Şubat 2019
​Adalet feryadımızı elbet bir duyan olacaktır04 Şubat 2019
Özdilek: Bir hakem şehrin, kaderiyle oynuyor 03 Şubat 2019
Palandöken Solhan engelini aştı 03 Şubat 2019
​Erzurumspor’da imzalar atıldı31 Ocak 2019
​Transfere 7,03 milyar dolar harcandı31 Ocak 2019
Özdilek: "Ligde hiçbir müsabaka kolay değil"31 Ocak 2019
​Narmanspor Playoff’a yükseldi30 Ocak 2019
​Samuel Eduok Erzurum’da29 Ocak 2019
​ATAUNİ voleybolda 2. lig yolunda29 Ocak 2019
​Özer Hurmacı'nın sözleşmesi feshedildi24 Ocak 2019
​Taşkesenligil: Şampiyonları ödüllendirildi24 Ocak 2019
​Çelenk Erzurum’a veda etti23 Ocak 2019
Lokman Gör: Büyük takım maçlarını iyi oynadık23 Ocak 2019
Özdilek: Özer, gerekli cezayı alacak23 Ocak 2019
​Antalya’dan madalya ile döndüler22 Ocak 2019
​Palandöken fırtınası esmeye devam ediyor20 Ocak 2019
Özdilek: Son vuruşlarda yetersiz kaldık19 Ocak 2019
Taşkesenligil, Süper Ligin gediklisi olacağız17 Ocak 2019
​Tenis Şampiyonlarına Ödül17 Ocak 2019
​Özel Sporcular Palandöken’de yarıştı17 Ocak 2019
​Vakıf okulları şampiyonluğu göğüsledi16 Ocak 2019
​Özdilek: "Forvet transferi bugün yarın netleştir"16 Ocak 2019
​Yüksek İrtifaya bir ödül daha15 Ocak 2019
​Erzurumspor'a anlamlı ziyaret15 Ocak 2019
​Özel Sporcular Kayak şampiyonası başladı15 Ocak 2019
Vali Memiş’in Bilardo ilgisi13 Ocak 2019
​Palandöken kartalları durdurulamıyor13 Ocak 2019
​Kayak bilmeyen kalmasın10 Ocak 2019
Akkuş Belediyespor’u evinde yıktı 09 Ocak 2019
Valilikten ‘İnternational UYAFA CUP’a destek09 Ocak 2019
Başkan Üneş: Hedefimiz üst sıralara çıkmak07 Ocak 2019
​Erzurumspor'un yeni başkanı Hüseyin Üneş05 Ocak 2019
Palandöken Belediyespor 3-0 galip05 Ocak 2019
​Şampiyonlar Vali Memiş’i ziyaret etti28 Aralık 2018
​Öğrencilerden örnek proje24 Aralık 2018
Özdilek: Oyuncularımı kutluyorum23 Aralık 2018
Nefes kesen maçta galip çıkmadı23 Aralık 2018
​Palandöken ilk yarıyı lider tamamladı22 Aralık 2018
Mehmet Özdilek: Hedef 18 puan21 Aralık 2018
​Özdilek: Gelecek adına güven kazandık17 Aralık 2018
​Dadaş’tan muhteşem geri dönüş17 Aralık 2018
Özdilek: Hiçbir rakipten çekinmiyoruz14 Aralık 2018
​Özdilek: Vazgeçmek yok mücadeleye devam09 Aralık 2018
​Dadaş evinde kayıp09 Aralık 2018
Palandöken kartalları zirvede08 Aralık 2018
Memiş: Erzurum Türkiye'yi temsil ediyor07 Aralık 2018
Özdilek: Hedefimiz üç puan07 Aralık 2018
Tekerlekli Sandalye Basketbol takımı kuruluyor05 Aralık 2018
ETSO’dan engelli sporculara malzeme desteği04 Aralık 2018
Başlama vuruşunu Vali Okay Memiş yaptı04 Aralık 2018
Palandöken liderliği bırakmadı03 Aralık 2018
Dadaş Bursa'ya boyun eğdi02 Aralık 2018
Özdilek: En Büyük Aslan Erzurumspor olmalı01 Aralık 2018
Erzurumsporlu futbolcular öğrencilerle buluştu29 Kasım 2018
Özdilek: Kazanmak için sahada olacağız29 Kasım 2018
​Avrupa’nın Bronz Kızları26 Kasım 2018
​Özdilek: Belirleyici unsur sabırlı oyunumuz oldu24 Kasım 2018
​Dadaş evinde galip24 Kasım 2018
​Bu proje başka proje20 Kasım 2018
Erzurumspor Yönetiminden Memiş’e ziyaret20 Kasım 2018
Özdilek: Antalyaspor maçına hazırız20 Kasım 2018
​Palandöken liderliğini koruyor18 Kasım 2018
Okullar krosta yarıştı15 Kasım 2018
​Masada Atatürk için yarıştılar14 Kasım 2018
​Palandöken’den Olimpik yüzme havuzu14 Kasım 2018
Spor ödülleri sahiplerini buldu12 Kasım 2018
​Başkan Kılıç’tan örnek davranış11 Kasım 2018
​Bulancak Belediyesine şans tanımadılar10 Kasım 2018
Özdilek: Haklı bir galibiyet aldık10 Kasım 2018
Erzurumspor nefes aldı10 Kasım 2018
​Erzurumspor-Göztepe maçını Göçek yönetecek08 Kasım 2018
​Özdilek: Kazanmak için sahada olacağız08 Kasım 2018
​Vali Memiş: Erzurumspor, Erzurum’a değer katıyor07 Kasım 2018
​Güreş takımı minderde fırtına gibi esiyor07 Kasım 2018
​Milliler şampiyonluk sözü verdi07 Kasım 2018
​Ringi ‘Aydın’latan Dadaş06 Kasım 2018
​Karateciler DAN seminerinde ter döktü06 Kasım 2018
Bilici’ye coşkulu karşılama05 Kasım 2018
​Erzurumspor bir puanla dönüyor03 Kasım 2018
​PFDK’dan kulüplere büyük ceza 01 Kasım 2018
​PFDK'dan Erzurumspor’a ceza yağdı01 Kasım 2018
Özdilek: Güçlenerek yolumuza devam edeceğiz01 Kasım 2018
​Masa Tenisçileri Cumhuriyet kupası’nda yarıştı31 Ekim 2018
​Palandöken lider başladı lider bitirdi27 Ekim 2018
Hakeme rağmen 1-127 Ekim 2018
​Erzurum GSİM’den bir dev yatırım daha26 Ekim 2018
​Erzurumspor’da hedef galibiyet24 Ekim 2018
​Spor gösterileri nefesleri kesti23 Ekim 2018
​Palandöken Belediyespor 4’te 4 yaptı20 Ekim 2018
​Keleşoğlu: Milli Sporcuyu çiçeklerle karşıladı20 Ekim 2018
​Erzurumspor Trabzon maçını Yıldırım yönetecek18 Ekim 2018
Özdilek: Tek düşüncemiz alacağımız puanlar18 Ekim 2018
​Palandöken Belediyespor 3’ te 3 yaptı16 Ekim 2018
​Palandöken kartalları 2.ligde15 Ekim 2018
​Kış ve buz sporları standı göz doldurdu15 Ekim 2018
Seven Dünya Şampiyonasına dualarla uğurlandı14 Ekim 2018
Palandöken Belediyespor 2'de 2 yaptı14 Ekim 2018
Yakutiyespor'dan Erzurumspor'a destek 12 Ekim 2018
Dünya Kızları Buz Hokeyi günü kutlandı12 Ekim 2018
​Amatör Spor Haftası kutlandı09 Ekim 2018
Snowboardda değil Fitnessta kırıldı08 Ekim 2018
​Palandöken’den spora özel yatırım08 Ekim 2018
Erzurumspor galibiyetle tanıştı06 Ekim 2018
​Özdilek: Bu maçın hikayesi kazanmaktı06 Ekim 2018
​Amatör Spor Haftası etkinliklerle kutlanacak05 Ekim 2018
Kent Konseyinden Erzurumspor'a moral ziyareti 05 Ekim 2018
​Üç Dadaş Güreşçi Milli Takımda04 Ekim 2018
​Hem pistte hem gönüllerde şampiyon03 Ekim 2018
​Dadaşların Taekwondo Gururu02 Ekim 2018
​Özdilek: Takımda ciddi zaafiyetler var01 Ekim 2018
​Curlinge taze kanlar geliyor30 Eylül 2018
​Engelli Meclisinden Millilere moral 29 Eylül 2018
Teknik Direktör Altıparmak’tan anlamlı mesaj28 Eylül 2018
​Taşkesenligil’den Millilere moral ziyareti27 Eylül 2018
​12 bin öğrenciye yetenek taraması27 Eylül 2018
​Erzurumspor Şifo Mehmet’le anlaştı27 Eylül 2018
Erzurum’da spora dev yatırım26 Eylül 2018
​BB Erzurumspor Altıparmak ile yollarını ayırdı24 Eylül 2018
Erzurumspor puanla dönüyor16 Eylül 2018
​Şampiyonlardan Vali Azizoğlu’na ziyaret12 Eylül 2018
​PFDK’dan Emre Belözoğlu’na 3 maç ceza06 Eylül 2018
​Türkiye şampiyonasına damga vurdular04 Eylül 2018
​AÇSH İl Müdürlüğü spor kulübü göz dolduruyor17 Ağustos 2018
​Kur’an Bülbülleri sahada da hünerli15 Ağustos 2018
​Palandöken voleybol takımı hedef büyüttü14 Ağustos 2018
Erzurum Boksta Türkiye üçüncüsü13 Ağustos 2018
​Geleneksel Türk Oyunları Erzurum’dan yükseldi12 Ağustos 2018
Atiker Konyaspor- BB Erzurumspor: 3-2 12 Ağustos 2018
​Erzurum Türk Oyunları başladı10 Ağustos 2018
​Geleneksel Türk Oyunları’nın kalbi Erzurum’da atacak09 Ağustos 2018
​Başkan Korkut’a madalyalı teşekkür09 Ağustos 2018
​Stat bir yıllığına Büyükşehir’e verildi08 Ağustos 2018
​Erzurumspor store hizmete açıldı07 Ağustos 2018
​Judonun Gururu Esenboğa03 Ağustos 2018
Boks Süper Ligi’nde dadaş rüzgarı31 Temmuz 2018
Futbol kulüplerine malzeme desteği27 Temmuz 2018
​Altın Kemerin Sahibi Başpehlivan Gör23 Temmuz 2018
Elazığspor’un imdadına Başkan Sekmen yetişti20 Temmuz 2018
Yetenek avcıları yeni yıldızları keşfediyor18 Temmuz 2018
​Erzurum spor yapıyor17 Temmuz 2018
Taşkesenligil’e atletizm teşekkürü 16 Temmuz 2018
​TOHM’un gururu Amaçtan13 Temmuz 2018
​Minik Judocular iddialı 11 Temmuz 2018
Erzurum Sporda da kalkınma dönemi yaşıyor11 Temmuz 2018
Erzurum ringte zaferden zafere koşuyorlar11 Temmuz 2018
​Özel Şampiyona Ödül09 Temmuz 2018
​Taşkesenligil’e 3 Temmuz Stadı teşekkürü09 Temmuz 2018
​Köseoğlu Kırkpınar Güreşlerine hazırlanıyor07 Temmuz 2018
​Anadolu’nun Zirvesinde Gençlik Çalıştayı 06 Temmuz 2018
​Erzurum Kayak Kulübü yaz kampında06 Temmuz 2018
​5. Geleneksel Yaz Spor Okulları açıldı04 Temmuz 2018
​Akdeniz Oyunlarında madalya yağmuru 27 Haziran 2018
Çocuklar için spor vakti25 Haziran 2018
​Gençlik Spor’a anlamlı ödül25 Haziran 2018
Bulutlar, Millî güreşçiyi altınla ödüllendirdi22 Haziran 2018
​Dünya ikincisine çiçekli karşılama21 Haziran 2018
Şampiyon altınla ödüllendirildi20 Haziran 2018
​Amatör kulüplere önce iftar sonra yardım14 Haziran 2018
​Termalspor’a federasyon zulmü07 Haziran 2018
Erzurumspor’dan açıklama05 Haziran 2018
​ASP Buz Hokey grup elemelerine katıldı04 Haziran 2018
Gökhan Seven Avrupa Şampiyonu oldu03 Haziran 2018
​Şimşek’ten kulüplere transfer uyarısı31 Mayıs 2018
Kazım Karabekir’e ‘Süper’ Bakım31 Mayıs 2018
Palandöken’de Afrika Rüzgarı28 Mayıs 2018
Seven: Avrupa şampiyonasına uğurlandı25 Mayıs 2018
​GHSİM’den şampiyona çiçekli karşılama22 Mayıs 2018
Sekmen: ‘Söz verdik, başardık’21 Mayıs 2018
​Sekmen: ‘Şampiyonluk bu şehrin ruhunda var’20 Mayıs 2018
​Milli Sporculardan Vali Azizoğlu’na ziyaret18 Mayıs 2018
​AVM’de masa tenisi coşkusu 17 Mayıs 2018
Engelleri patenle aştılar17 Mayıs 2018
​Başkan Sekmen: Süper Lig'e çıkacağız16 Mayıs 2018
Erzurumspor finalde15 Mayıs 2018
​Gençlik haftası kutlamaları başladı15 Mayıs 2018
​Valilik Kupası sahiplerini buldu15 Mayıs 2018
​7 gollü maçta kazanan BB Erzurumspor12 Mayıs 2018
​Yetenek avcısı ve yetenek taraması başladı11 Mayıs 2018
​TFF Erzurumspor’un cezasını onayladı10 Mayıs 2018
TFF Bölge karmaları nefes kesiyor10 Mayıs 2018
​Çuval yarışı yapıp halat çektiler09 Mayıs 2018
Erzurumspor’un Play-Off zaferini kutladı08 Mayıs 2018
​Yakutiye'nin Gümüş Gençleri Korkut'u ziyaret etti07 Mayıs 2018
Erzurumspor'dan taraftara çağrı07 Mayıs 2018
​Taşkesenligil: Başarılı boksörleri kutladı07 Mayıs 2018
IOC heyeti tesislere hayran kaldı07 Mayıs 2018
​Erzurum’da her yer mavi beyaz06 Mayıs 2018
​Sekmen: Süper lig hedefimize adım adım ilerliyoruz06 Mayıs 2018
Dadaş play-off'da05 Mayıs 2018
Erzurum'a Kış Olimpiyatları yakışır03 Mayıs 2018
​IOC Heyeti Erzurum’da02 Mayıs 2018
Erzurum IOC heyetini ağırlıyor01 Mayıs 2018
Erzurumspor devam dedi28 Nisan 2018
Erzurumspor play-off aşkına22 Nisan 2018
Nisan’da kayak yapıp madalya kazandılar20 Nisan 2018
​Potanın şampiyonları belli oldu19 Nisan 2018
2026 Kış Olimpiyatları ilçelerde tanıtılacak18 Nisan 2018
ShortTrack Şampiyonası’nda Palandöken rüzgârı17 Nisan 2018
Erzurumspor gol oldu yağdı15 Nisan 2018
​Büyükşehir geleceğin golfçülerini yetiştiriyor11 Nisan 2018
​Erzurum ‘Koşabiliyorken Koşuyor’11 Nisan 2018
​Boks Süper Liginde Dadaş Rüzgarı09 Nisan 2018
Altıparmak: Bu galibiyet taraftarımıza07 Nisan 2018
Erzurumspor evinde galip07 Nisan 2018
Erzurum için görüşmelere başladık06 Nisan 2018

Anasayfa | Künye | Bugünki Sayımız | Gazeteler | Foto Galeri | Video Galeri | Sohbet Odası
CH